Open Procurement Albania

Loti 1-Materiale mjekimi te pergjithshme MM 1

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës
Objekti i Tenderit Blerje Materiale Mjekimi per mbulimin e nevojave emergjente per Drejtorine e Sherbimit Spitalor Kukes deri me 15.04.2018.
Loti 1-Materiale mjekimi te pergjithshme MM1 .
Nr. Reference REF-50658-02-22-2018
Vlera / Fondi Limit 3 143 503,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Greemed SHPK
Iris SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GREEMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 122 887,50
  Data e shpalljes se fituesit 05-03-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3 747 453,00
  Data e lidhjes se kontrates 09-03-2018
  Kohezgjatja e kontrates 15-04-2018
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar Operatori Ekonomik “Iris” shpk sepse nuk ka paraqitur dokumentacionin e nevojshëm për këtë proçedurë.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.10 - Dt.12-03-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.11 - Dt.19-03-2018

  MBESHTETES


  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.