Open Procurement Albania

Shërbim gatimi dhe shpërndarje ushqimi, për Spitalin Universitar Obstetrikë-Gjinekologjik “Mbretëresha Geraldinë"

Autoritet Prokurues Agjencia e Blerjeve të Përqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretëresha Geraldinë", Tiranë
Objekti i Tenderit Shërbim gatimi dhe shpërndarje ushqimi, për Spitalin Universitar Obstetrikë-Gjinekologjik “Mbretëresha Geraldinë"
Nr. Reference REF-87792-09-28-2018
Vlera / Fondi Limit 4 069 505,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-10-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-10-2018
Data e mbajtjes se tenderit 11-10-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues DAJTI PARK 2007 SHPK
NELSA SHPK
ALAR FOOD & SERVICE SHPK
SORI-AL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DAJTI PARK 2007
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 931 391,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-12-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3 517 669,00
  Data e lidhjes se kontrates 12-02-2019
  Kohezgjatja e kontrates Nga data 15.10.2018 deri më datë 31.12.2018.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa. U paraqit ankese nga “SORI AL” dhe mori përgjigje në datë 17.12.2018 me shkresën nr.1307..
  Nuk ka pasur skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.52 - Dt.31-12-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.08 - Dt.25-02-2019