Open Procurement Albania

Mirembajtje Impjanistike

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Objekti i Tenderit Mirembajtje Impjanistike
Nr. Reference REF-03388-01-08-2019
Vlera / Fondi Limit 2 499 798,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 09-01-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-01-2019
Data e mbajtjes se tenderit 21-01-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues SULOLLARI-KLIMA SHPK
SUPERIOR KLIMA-KLIMA SHPK
ALTECH SHPK SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SULOLLARI-KLIMA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 790 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-02-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 148 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 08-02-2019
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2019
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.07 - Dt.18-07-2019

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.