Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekimi per nevojat spitalore ne S.U Shefqet Ndroqi Tirane

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi per nevojat spitalore ne S.U Shefqet Ndroqi Tirane
Nr. Reference REF-39962-10-17-2019
Vlera / Fondi Limit 12 224 250,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 18-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-11-2019
Data e mbajtjes se tenderit 11-11-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Greemed
OES Distrimed
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GREEMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 577 870 leke per njesi.
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 8 021 580,00
  Data e lidhjes se kontrates 02-12-2019
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomikë të mëposhëm:

  1 . “OES Distrimed” shpk :
  Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike ne SPE .
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr. 47 datë 25 Nëntor 2019
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 11 datë 25 Janar 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.