Open Procurement Albania

Set Skaneri

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Set Skaneri
Nr. Reference REF-22514-05-17-2019
Vlera / Fondi Limit 1 680 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-06-2019
Data e mbajtjes se tenderit 06-06-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues Saer Medical
FEDOS
Greemed
OES DISTRIMED
Euromed
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GREEMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1490 leke per njesi
  Data e shpalljes se fituesit 15-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. “FEDOS” shpk :
  Nuk keni paraqitrue mostra duke mos plotesuar kriteret e vecanta te kualifikimit.

  2. “OES DISTRIMED” shpk :
  Mostra e paraqitur nga ana juaj pas testimit nga komisioni i testimit rezulton e papershtatshme per kryerjen e ekzaminimit.

  3. “Euromed” shpk :
  Mostra e paraqitur nga ana juaj pas testimit nga komisioni i testimit rezulton e papershtatshme per kryerjen e ekzaminimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GREEMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr. 46 datë 18 Nëntor 2019
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.