Open Procurement Albania

Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 2 Cefuroxime

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Objekti i Tenderit Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 2 Cefuroxime.
Kontrata 1: date 25.06.2018
Nr. Reference REF-44537-02-06-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-02-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-03-2018
Data e mbajtjes se tenderit 02-03-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Florfarma SHPK
Trimed SHPK & Medicamenta SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEDICAMENTA SHPK -TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 201 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 25-06-2018
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDICAMENTA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDICAMENTA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDICAMENTA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDICAMENTA SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Ministria e Shëndetësisë REF-44537-02-06-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr. 43 datë 28 Tetor 2019

  MBESHTETES


  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.