Open Procurement Albania

Blerje dizifektante per coronavirusin COVID-19.

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Pogradec
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Pogradec
Objekti i Tenderit Blerje dizifektante per coronavirusin COVID-19.
Nr. Reference REF-54695-03-19-2020
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 19-03-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-03-2020
Data e mbajtjes se tenderit 24-03-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk është paraqitur asnjë ofertë brenda afateve kohore
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.