Open Procurement Albania

Loti 5 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Sodium chloride 0.9% - 500 ml Flakon

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Objekti i Tenderit Loti 5 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Sodium chloride 0.9% - 500 ml Flakon
Nr. Reference REF-48200-01-27-2020
Vlera / Fondi Limit 3 503 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-03-2020
Data e mbajtjes se tenderit 06-03-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues ALDOSCH FARMA
REJSI FARMA
MEDIKAMENTA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Aldosch-Farma SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 360 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-03-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3 360 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 12-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Aldosch-Farma SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Aldosch-Farma SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Aldosch-Farma SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Aldosch-Farma SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr. 18 datë 06 Prill 2020
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 11 datë 25 Janar 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.