Open Procurement Albania

Loti 7 Sistemi kardiovaskular Furosemide 20 mg/2 ml - 2 ml Ampule

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Objekti i Tenderit Loti 7 Sistemi kardiovaskular Furosemide 20 mg/2 ml - 2 ml Ampule
Nr. Reference REF-48204-01-27-2020
Vlera / Fondi Limit 392 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-03-2020
Data e mbajtjes se tenderit 06-03-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues INCOMED
MEGA FARMA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INCOMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 381 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-05-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 381 500,00
  Data e lidhjes se kontrates 18-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INCOMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INCOMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INCOMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INCOMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr. 28 datë 18 Maj 2020
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 11 datë 25 Janar 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.