Open Procurement Albania

Blerje hipoklorit natriumi (klor aktiv 13% ) per higjenizimin dhe minimizimin ndaj COVID-19, per nje periudhe deri ne 3 muaj.

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje hipoklorit natriumi (klor aktiv 13% ) per higjenizimin dhe minimizimin ndaj COVID-19, per nje periudhe deri ne 3 muaj.
Nr. Reference REF-55432-04-02-2020
Vlera / Fondi Limit 136 900,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-04-2020
Data e mbajtjes se tenderit 06-04-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EURO MEGA 2010
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 99 900,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-04-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri ne 3 muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.