Open Procurement Albania

“Furnizim-Vendosje Pajisje, për hapjen e Sallës së Reanimacionit të Kardio-Kirurgjisë” në SU “Shefqet Ndroqi” Tiranë.

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Objekti i Tenderit “Furnizim-Vendosje Pajisje, për hapjen e Sallës së Reanimacionit të Kardio-Kirurgjisë” në SU “Shefqet Ndroqi” Tiranë.
Nr. Reference REF-53063-03-05-2020
Vlera / Fondi Limit 72 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 06-03-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-03-2020
Data e mbajtjes se tenderit 30-03-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. Fedos
2. Biometric Albania & Montal
3. O.E.S Distrimed shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FEDOS SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 71 700 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 (tre) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marrë përgjigje në datë: eshte perfunduar shqyrtimi ne KPP me Vendimin Nr. 547/1 Prot., date 03.12.2020.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. Biometric Albania & Montal shpk – me Vendimin Nr. 547/1 Prot., date 03.12.2020 te Komisionit te Prokurimit Publik;

  2. Shoqeria O.E.S Distrimed shpk - mosparaqitje te ofertes ekonomike

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.