Open Procurement Albania

Furnizim I Sherbimit Te Lavanterise Per Spitalin Rajonal Durres.

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrës
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrës
Objekti i Tenderit Furnizim I Sherbimit Te Lavanterise Per Spitalin Rajonal Durres.
Nr. Reference REF-57311-05-04-2020
Vlera / Fondi Limit 20 739 600,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues UNIVERS SERVIS SHPK
SANITARY CLEANING SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • UNIVERS SERVIS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 18 873 036,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-05-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 22 647 643,20
  Data e lidhjes se kontrates 15-05-2020
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr. 28 datë 18 Maj 2020
  Lidhja e Kontrates Nr. 30 datë 26 Maj 2020

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.