Open Procurement Albania

Loti 1 Proteza, kanjula dhe materiale te pergjithshme

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekësore për Shërbimin e Kardiokirurgjisë, në QSUNT për vitin 2020-2021 (për 24 muaj) Loti 1 Proteza, kanjula dhe materiale te pergjithshme
Nr. Reference REF-69506-08-24-2020
Vlera / Fondi Limit 109 341 389,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 25-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 09-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. BIOMETRIC ALBANIA
2. ELTIAN 2009
3. OES Distrimed
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 106 477 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar:

  1. “ELTIAN 2009” Shpk:
  Nuk ka paraqitur dokumentacion.

  2. “OES Distrimed” Shpk:
  Nuk ka paraqitur dokumentacion.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Biometric Albania SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Biometric Albania SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Biometric Albania SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Biometric Albania SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.