Open Procurement Albania

“Blerje lende djegese pelet druri, per kaldajat e Spitalit Devoll” – Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Devoll
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Devoll
Objekti i Tenderit “Blerje lende djegese pelet druri, per kaldajat e Spitalit Devoll” – Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara
Nr. Reference REF-70480-09-02-2020
Vlera / Fondi Limit 2 249 988,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 03-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 16-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 Muaj .
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Procedura Kerkese per propozim do te anullohet per arsye se nga perllogaritjet e bera Autoriteti Kontraktor do te beje ndryshim te fondit limit per kete procedure .
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Shërbimit Spitalor Devoll REF-70480-09-02-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 77 datë 28 Shtator 2020

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.