Open Procurement Albania

“Furnizim Vendosje Ashensor për Godinën tre katëshe të Sëmundjeve të Brendshme dhe Konsultat në SUT”

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit “Furnizim Vendosje Ashensor për Godinën tre katëshe të Sëmundjeve të Brendshme dhe Konsultat në SUT”
Nr. Reference REF-70180-08-28-2020
Vlera / Fondi Limit 3 166 666,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 31-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 10-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 jave, duke filluar nga data e nenshkrimit te kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Procedura do të ripërsëritet sipas legjislacionit të prokurimit publik dhe udhëzimeve të APP
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 94 datë 2 Nëntor 2020

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.