Open Procurement Albania

Blerje barna per nevojat e Spitalit Devoll
Loti 25 Sistemi kardiovaskular Metoprolol 100 mg Tablete

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Devoll
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Devoll
Objekti i Tenderit Blerje barna per nevojat e Spitalit Devoll
Loti 25 Sistemi kardiovaskular Metoprolol 100 mg Tablete
Nr. Reference REF-69654-08-25-2020
Vlera / Fondi Limit 2 832,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 31-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 14-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 600,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Shërbimit Spitalor Devoll REF-69654-08-25-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 77 datë 28 Shtator 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.