Open Procurement Albania

Shërbimi i Lavanterisë dhe Hotelerisë për nevoja të Spitalit Rajonal Vlorë

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorë
Objekti i Tenderit Shërbimi i Lavanterisë dhe Hotelerisë për nevoja të Spitalit Rajonal Vlorë
Nr. Reference REF-71289-09-10-2020
Vlera / Fondi Limit 185 250 786,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 12-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. DEVIS
2. UNIVERS SERVIS
3. W CENTER
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Devis SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 182 565 992,00
  Data e shpalljes se fituesit 04-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 109 539 595,20
  Data e lidhjes se kontrates 15-12-2020
  Kohezgjatja e kontrates 48 mujor
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. UNIVERS SERVIS:
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike dhe asnje dokumet per permbushjen e kritereve te pergjithshme, teknike e financiare.

  2. W CENTER :
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike dhe asnje dokumet per permbushjen e kritereve te pergjithshme, teknike e financiare.

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Devis SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Devis SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Devis SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Devis SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Rajonal Vlorë REF-71289-09-10-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 17 datë 8 Shkurt 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.