Open Procurement Albania

Blerje barna SUSHN, per barna shtese qe nevojiten ne kuader te trajtimit te pacienteve me Covid-19.
Loti 15 Calcium gluconate 10% - 10ml 10% - 10ml Ampule

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje barna SUSHN, per barna shtese qe nevojiten ne kuader te trajtimit te pacienteve me Covid-19.
Loti 15 Calcium gluconate 10% - 10ml Ampule
Nr. Reference REF-74513-10-08-2020
Vlera / Fondi Limit 138 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 09-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 02-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Florfarma
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLORFARMA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 46 leke per njesi
  Data e shpalljes se fituesit 13-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLORFARMA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLORFARMA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLORFARMA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLORFARMA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë REF-74513-10-08-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 105 datë 23 Nëntor 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.