Open Procurement Albania

LOT 1 – “Blerje reagente për kryerjen e testimeve për Covid – 19”

Autoritet Prokurues Instituti i Shëndetit Publik Tiranë
Institucion Kontraktues Instituti i Shëndetit Publik Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje , reagent, materiaale konsumi etj për kryerjen e testimeve për Covid - 19
LOT 1 – “Blerje reagente për kryerjen e testimeve për Covid – 19”
Nr. Reference REF-69022-08-18-2020
Vlera / Fondi Limit 1 108 390,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 19-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 16-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. KRIJON
2. Distributor of Medical Devices Group
5. Al Medical
4. FEDOS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRIJON SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 641 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 29-09-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Operator Ekonomik të skualifikuar nuk ka.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRIJON SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRIJON SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRIJON SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRIJON SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Instituti i Shëndetit Publik Tiranë REF-69022-08-18-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 82 datë 05 Tetor 2020
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.