Open Procurement Albania

Blerje fluksimetra per spitalin Infektiv dhe pajisje me burime me linja oksigjeni ne sherbimin e Pneumologjise dhe Klinikes Nr.1 ne QSUT.
Loti 2- F V Pajisje me burime me linja oksigjeni ne sherbimin e Pneumologjise /Klinikes Nr.1 ne QSUT

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje fluksimetra per spitalin Infektiv dhe pajisje me burime me linja oksigjeni ne sherbimin e Pneumologjise dhe Klinikes Nr.1 ne QSUT.
Loti 2- F V Pajisje me burime me linja oksigjeni ne sherbimin e Pneumologjise /Klinikes Nr.1 ne QSUT
Nr. Reference REF-74325-10-07-2020
Vlera / Fondi Limit 1 538 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 09-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 20-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. “GTS- Gazra Teknike Shqiptar ” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GTS-Gazra Teknike Shqiptare sh.p.k.
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 530 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 5 (pese) ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 101 datë 16 Nëntor 2020
  Lidhja e Kontrates