Open Procurement Albania

Sigurim ngrohje me Biomase Pellet

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Has
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Has
Objekti i Tenderit Sigurim ngrohje me Biomase Pellet
Nr. Reference REF-74256-10-07-2020
Vlera / Fondi Limit 1 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 22-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IGMA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 80 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. SULOLLARI-KLIMA shpk: NUk ka sjelle oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IGMA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IGMA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IGMA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IGMA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 99 datë 9 Nëntor 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.