Open Procurement Albania

Trajtim dhe evadim i mbetjeve të rrezikshme spitalore , në Drejtorinë e Shërbimit Spitalor Kukes

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës
Objekti i Tenderit Trajtim dhe evadim i mbetjeve të rrezikshme spitalore , në Drejtorinë e Shërbimit Spitalor Kukes
Nr. Reference REF-73988-10-05-2020
Vlera / Fondi Limit 2 640 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 06-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 19-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. V.A.L.E. RECYCLING Shpk
2. PURA-MEDICAL
3. ECO-RICIKLIM
Operator Ekonomik Kontraktues
 • V.A.L.E. RECYCLING
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 782 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankeasa dhe skaulifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës REF-73988-10-05-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.