Open Procurement Albania

Blerje lende djegese pelet druri, per kaldajat e Spitalit Devoll”

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Devoll
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Devoll
Objekti i Tenderit Blerje lende djegese pelet druri, per kaldajat e Spitalit Devoll”
Nr. Reference REF-72696-09-23-2020
Vlera / Fondi Limit 2 154 960,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Procedurë e përqëndruar)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 24-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. IGLI PELLET SHPK
2. SULOLLARI KLIMA SHPK
3. IGMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IGLI PELLET
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 927 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-10-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura, Blerje Mallrash(Procedure e Perqendruar Drejtoria e Shërbimit Spitalor Devoll REF-72696-09-23-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.