Open Procurement Albania

“Furnizim Vendosje me nje ashensor te ri per godinen e hotelerise (Godina kater kateshe)“

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrës
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrës
Objekti i Tenderit “Furnizim Vendosje me nje ashensor te ri per godinen e hotelerise (Godina kater kateshe)“
Nr. Reference REF-72919-09-24-2020
Vlera / Fondi Limit 3 198 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 25-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 05-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. KLEO-ASHENSOR
2. HYMERI KLEEMANN
3. SULOLLARI-KLIMA
4. FASAL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HYMERI KLEEMANN
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 600 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-10-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. KLEO-ASHENSOR:
  Nuk ka përmbushur kriteret e vendosura ne DST.

  2. SULOLLARI-KLIMA:
  Nuk ka përmbushur kriteret e vendosura ne DST.

  3. FASAL:
  Nuk ka përmbushur kriteret e vendosura ne DST.

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HYMERI KLEEMANN viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HYMERI KLEEMANN viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HYMERI KLEEMANN viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HYMERI KLEEMANN viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.