Open Procurement Albania

Blerje Kite Reagente per Spitalin Rajonal Durres - Loti 1 Laboratori Anatomopatologjia

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrës
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrës
Objekti i Tenderit Blerje Kite Reagente per Spitalin Rajonal Durres - Loti 1 Laboratori Anatomopatologjia
Nr. Reference REF-75971-10-19-2020
Vlera / Fondi Limit 988 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 20-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 02-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.GAMMA
2. KRIJON
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GAMMA 
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 747 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Rajonal Durrës REF-75971-10-19-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.