Open Procurement Albania

"Blerje lende djegese biomase per ngrohje (pelet) per nevoja te Spitalit Bashkiak Bulqize per vitin 2020-2021"

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Bulqizë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Bulqizë
Objekti i Tenderit "Blerje lende djegese biomase per ngrohje (pelet) per nevoja te Spitalit Bashkiak Bulqize per vitin 2020-2021"
Nr. Reference REF-76801-10-27-2020
Vlera / Fondi Limit 1 267 200,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 28-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 09-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.IGLI PELLET SH.P.K
2.Sulollari SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IGLI PELLET
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 188 864,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka Operatore Ekonomik te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Shërbimit Spitalor Bulqizë REF-76801-10-27-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 105 datë 23 Nëntor 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.