Open Procurement Albania

Blerje Pajisje Mbrojtese ne zbatim te masave COVID-19

Autoritet Prokurues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Shkoder
Institucion Kontraktues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Shkoder
Objekti i Tenderit Blerje Pajisje Mbrojtese ne zbatim te masave COVID-19
Nr. Reference REF-78555-11-12-2020
Vlera / Fondi Limit 2 166 667,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 16-11-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 27-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga nenshkrimi i kontrates deri më 15.12.2020
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Kjo procedure anullohet per shkak te mos miratimin nga Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit prane Ministrise se Financave dhe Ekonmomise te kerkeses sone per lejimin e vazhdimit te procedures se prokurimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 111 datë 1 Dhjetor 2020

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.