Open Procurement Albania

Loti 2 Filma radiografie digitale

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Loti 2 Filma radiografie digitale
Nr. Reference REF-79934-11-25-2020
Vlera / Fondi Limit 1 519 100,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 26-11-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 07-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Albaphoto” shpk,
2. “Saer Medical” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAER MEDICAL SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 16,300 leke per njesi.
  Data e shpalljes se fituesit 18-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAER MEDICAL SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAER MEDICAL SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAER MEDICAL SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAER MEDICAL SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan REF-79934-11-25-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 122 datë 21 Dhjetor 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.