Open Procurement Albania

Mirëmbajtje e pajisjeve mjekesore në QSUT për vitin 2021 - Loti 23 Mirëmbajtje e pajisjeve Respirator te prodhuesit DRAGER/ose ekuivalent

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje e pajisjeve mjekesore në QSUT për vitin 2021 - Loti 23 Mirëmbajtje e pajisjeve Respirator te prodhuesit DRAGER/ose ekuivalent
Nr. Reference REF-80357-11-27-2020
Vlera / Fondi Limit 5 056 147,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 28-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “MSE” sh.p.k
2. “MEDFAU” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MSE
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 601 095,10
  Data e shpalljes se fituesit 22-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4 991 873,04
  Data e lidhjes se kontrates 04-02-2021
  Kohezgjatja e kontrates Nga data nenshkrimi kontrates deri ne daten 31.12.2021
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka ofertues te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 21 datë 15 Shkurt 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.