Open Procurement Albania

“Blerje artikuj për masa mbrojtëse personale për pëerballimin e situatës Covid-19 delegim nga MSHMS për nevoja të SRV “

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorë
Objekti i Tenderit “Blerje artikuj për masa mbrojtëse personale për pëerballimin e situatës Covid-19 delegim nga MSHMS për nevoja të SRV “
Nr. Reference REF-80672-12-01-2020
Vlera / Fondi Limit 4 091 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 14-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1.FarmaNet Albania shpk 2. Aquarius Medical shpk 3. EUROMED shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Farma Net Albania
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 335 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4 002 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 28-12-2020
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Farma Net Albania viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Farma Net Albania viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Farma Net Albania viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Farma Net Albania viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 131 datë 31 Dhjetor 2020
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 131 datë 31 Dhjetor 2020

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.