Open Procurement Albania

“Për blerje Tuba dhe Materiale Konsumi për marrjen e kampioneve të Gjakut për Laboratorin Qëndror” (për 6 muaj)

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit “Për blerje Tuba dhe Materiale Konsumi për marrjen e kampioneve të Gjakut për Laboratorin Qëndror” (për 6 muaj)
Nr. Reference REF-80561-12-01-2020
Vlera / Fondi Limit 6 473 625,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 14-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “FEDOS”sh.p.k.
2. “KRIJON”sh.p.k.
3. “GAMMA”sh.p.k.
4. “SWISSMED”sh.p.k.,
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FEDOS SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 500 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4 200 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 25-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Jane skualifikuar OE të meposhtëm:

  1. Operatori Ekonomik “KRIJON”sh.p.k.,:
  - nuk ka paraqitur Oferte Ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 17 datë 8 Shkurt 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.