Open Procurement Albania

Blerje Artikuj per masa mbrojtese personale per perballimin e situates se COVID-19

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Blerje Artikuj per masa mbrojtese personale per perballimin e situates se COVID-19
Nr. Reference REF-82666-12-21-2020
Vlera / Fondi Limit 6 888 333,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 22-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Farma Net Albania” shpk
2.”FEDOS” Sh.P.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Farma Net Albania
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 489 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7 786 800,00
  Data e lidhjes se kontrates 23-12-2020
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1.”FEDOS” Sh.P.k. :
  Per mosplotesim te pikes 8) te kapacitetit teknik - (Nuk ka Vetedeklaruar se disponon gjendje ne RSH, gjithe sasine e artikujve qe jane objekt i kesaj procedure prokurimi).
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Farma Net Albania viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Farma Net Albania viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Farma Net Albania viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Farma Net Albania viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 126 datë 28 Dhjetor 2020

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.