Open Procurement Albania

Blerje paisje per lavanterine dhe guzhinen .

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kavajë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kavajë
Objekti i Tenderit Blerje paisje per lavanterine dhe guzhinen .
Nr. Reference REF-82813-12-22-2020
Vlera / Fondi Limit 1 515 573,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-01-2021
Data e mbajtjes se tenderit 05-01-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Murati D
2. Muça
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MURATI D SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 280 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 536 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 26-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 17 datë 8 Shkurt 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.