Open Procurement Albania

Loti 1-F.V paisje mjekesore per Sallen e Operacionit dhe Reanimacion adult dhe neunatal për Maternitetin e Ri në Spitalin Rajonal Lezhë

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhë
Objekti i Tenderit Loti 1-F.V paisje mjekesore per Sallen e Operacionit dhe Reanimacion adult dhe neunatal për Maternitetin e Ri në Spitalin Rajonal Lezhë
Nr. Reference REF-83643-01-06-2021
Vlera / Fondi Limit 33 388 900,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-01-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 05-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. BIOMETRIC ALBANIA SHPK
2. EUROMED SHPK
3. ISOMETRIC SHPK
4. MSE SHPK
5. O.E.S DISTRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MSE
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 32 554 177,50
  Data e shpalljes se fituesit 24-02-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 39 065 013,00
  Data e lidhjes se kontrates 01-03-2021
  Kohezgjatja e kontrates Brenda 40 (dyzete) diteve nga data e lidhjes se kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. BIOMETRIC ALBANIA SHPK :
  • Mungese oferte
  • Mungese te plote te dokumentacionit

  2. EUROMED SHPK :
  • Mungese oferte
  • Mungese te plote te dokumentacionit

  3. ISOMETRIC SHPK :
  • Mungese oferte
  • Mungese te plote te dokumentacionit

  4. O.E.S DISTRIMED SHPK :
  • Mungese oferte
  • Mungese te plote te dokumentacionit

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 34 datë 8 Mars 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.