Open Procurement Albania

Loti 6 Gemcitabine

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Loti 6 Gemcitabine
Nr. Reference REF-83905-01-13-2021
Vlera / Fondi Limit 5 627 157,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 14-01-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 08-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. BOE “MEGAPHARMA Shpk, & ALBANIA NEW FARM Shpk.
2. Flor Farma Shpk,
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEGAPHARMA SHPK - ALBANIA NEW PHARM  SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 627 010,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur Ankesa.
  Operatorë Ekonomik të s’kualifikuar:
  1. Flor Farma” Shpk:
  Pa ofertë ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEGAPHARMA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEGAPHARMA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEGAPHARMA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEGAPHARMA SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBANIA NEW PHARM  SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBANIA NEW PHARM  SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBANIA NEW PHARM  SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBANIA NEW PHARM  SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza" REF-83905-01-13-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.