Open Procurement Albania

BLERJE USHQIME PER EMERGJENCE

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Objekti i Tenderit BLERJE USHQIME PER EMERGJENCE
Nr. Reference REF-83739-08-16-2021
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk)
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 576 650,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 8 datë 18 Janar 2021
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.