Open Procurement Albania

Loti 5 Mirembajtje e pajisjeve te prodhuesit Dameca

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Loti 5 Mirembajtje e pajisjeve te prodhuesit Dameca
Nr. Reference REF-80814-12-02-2020
Vlera / Fondi Limit 1 032 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 03-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 29-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. Health&Light shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HEALTH & LIGHT ShPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 032 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-01-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HEALTH & LIGHT ShPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HEALTH & LIGHT ShPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HEALTH & LIGHT ShPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HEALTH & LIGHT ShPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan REF-80814-12-02-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.