Open Procurement Albania

Supervizion per rikonstruksionin e godines se Pediatrise

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Supervizion per rikonstruksionin e godines se Pediatrise
Nr. Reference REF-84413-01-20-2021
Vlera / Fondi Limit 3 183 559,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-01-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 01-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1.Arena Mk Shpk
2. “Net-Group” shpk & “Daam” shpk
2.Boe “Net-Group” shpk & “Daam” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARENA MK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 771 167,31
  Data e shpalljes se fituesit 09-02-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3 325 400,77
  Data e lidhjes se kontrates 11-02-2021
  Kohezgjatja e kontrates 18 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skaulifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ARENA MK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ARENA MK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ARENA MK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ARENA MK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 26 datë 22 Shkurt 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.