Open Procurement Albania

Remontim ashensori tek godina e maternitetit per nevoja te DSR Diber

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibër
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibër
Objekti i Tenderit Remontim ashensori tek godina e maternitetit per nevoja te DSR Diber
Nr. Reference REF-80982-12-03-2020
Vlera / Fondi Limit 1 901 600,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 04-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 15-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. KLEO-ASHENSOR
2. CLIMACASA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CLIMACASA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 570 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 20 dite pune nga lidhja e kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.