Open Procurement Albania

Blerje ushqimesh për shtepite mbështetëse

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shendetit Publik Korce
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shendetit Publik Korce
Objekti i Tenderit Blerje ushqimesh për shtepite mbështetëse
Nr. Reference REF-84189-01-18-2021
Vlera / Fondi Limit 113 196,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-01-2021
Data e mbajtjes se tenderit 20-01-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. GEA” sh.p.k,
2.“NELSA” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GEA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 113 122,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 135 746,40
  Data e lidhjes se kontrates 21-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates (Me lidhjen e kontrates deri ne 100 dite mbas nenshkrimit te saj nga palet
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka ofertus te skualifikuar:
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 11 datë 25 Janar 2021
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 14 datë 1 Shkurt 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.