Open Procurement Albania

Blerje artikuj për masa mbrojtëse personale për përballimin e situatës së Covid-19

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretëresha Geraldinë", Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretëresha Geraldinë", Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje artikuj për masa mbrojtëse personale për përballimin e situatës së Covid-19
Nr. Reference REF-83278-12-28-2020
Vlera / Fondi Limit 4 157 125,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 29-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. Euromed
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 121 100,00
  Data e shpalljes se fituesit 30-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4 945 320,00
  Data e lidhjes se kontrates 30-12-2020
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 131 datë 31 Dhjetor 2020
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 131 datë 31 Dhjetor 2020

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.