Open Procurement Albania

Minikontrata 1 - Kontratë në zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull - Blerje bari “Human Normal Immuoglobulin (IVIG)* 50 mg/ml per nevoja te QSU “Nene Tereza”

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Minikontrata 1 - Kontratë në zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull - Blerje bari “Human Normal Immuoglobulin (IVIG)* 50 mg/ml per nevoja te QSU “Nene Tereza”
Nr. Reference REF-79369-11-20-2020
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-11-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 21-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues M E D I C A M E N T A
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEDICAMENTA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 31-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 8 674 560,00
  Data e lidhjes se kontrates 20-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDICAMENTA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDICAMENTA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDICAMENTA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEDICAMENTA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza" REF-79369-11-20-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 14 datë 1 Shkurt 2021
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.