Open Procurement Albania

Blerje Materiale pastrimi

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Shkoder
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Shkoder
Objekti i Tenderit Blerje Materiale pastrimi
Nr. Reference REF-66450-07-23-2020
Vlera / Fondi Limit 1 699 525,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 03-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ATLANTIK 3 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 625 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 950 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 08-09-2020
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ATLANTIK 3 SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ATLANTIK 3 SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ATLANTIK 3 SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ATLANTIK 3 SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 44 datë 27 Korrik 2020
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 14 datë 1 Shkurt 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.