Open Procurement Albania

LOT 1 Vecuronium bromide

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Shkoder
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Shkoder
Objekti i Tenderit LOT 1 Vecuronium bromide
Nr. Reference REF-66159-07-21-2020
Vlera / Fondi Limit 124 007,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 22-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 03-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. Lekli shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKLI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 124 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 62 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 08-09-2020
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKLI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKLI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKLI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKLI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 44 datë 27 Korrik 2020
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 59 datë 24 Gusht 2020
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 14 datë 1 Shkurt 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.