Open Procurement Albania

Minikontrata 1 - Kontratë në zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull - Loti 1 Autoanalizator A-15+Sebia+Mini(Vidas+ Mythic-18

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Objekti i Tenderit Minikontrata 1 - Kontratë në zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull - Loti 1 Autoanalizator A-15+Sebia+Mini(Vidas+ Mythic-18
Nr. Reference REF-68113-08-10-2020
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 21-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Biochem Nrp SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 15-09-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 557 520,00
  Data e lidhjes se kontrates 24-09-2020
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje REF-68113-08-10-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 14 datë 1 Shkurt 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.