Open Procurement Albania

Minikontrata 1 - Kontratë në zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull - Loti 2 Blerje Oxygen i lëngët

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorë
Objekti i Tenderit Minikontrata 1 - Kontratë në zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull - Loti 2 Blerje Oxygen i lëngët
Nr. Reference REF-80472-11-30-2020 (Minikontrata 1)
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-12-2020
Data e mbajtjes se tenderit 28-12-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. Messer Albagaz shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MESSER ALBAGAZ SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 135,4 lekë per njesi (Njoftuar ne sistemin elektronik te APP-se ne date 15-01-2021).
  Data e shpalljes se fituesit 14-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3 249 600,00
  Data e lidhjes se kontrates 18-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MESSER ALBAGAZ SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MESSER ALBAGAZ SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MESSER ALBAGAZ SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MESSER ALBAGAZ SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Rajonal Vlorë REF-80472-11-30-2020 (Minikontrata 1)
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 14 datë 1 Shkurt 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.