Open Procurement Albania

Minikontrata 2 - Kontratë në zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull - Blerje Chroma Reader

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje
Objekti i Tenderit Minikontrata 2 - Kontratë në zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull - Blerje Chroma Reader
Nr. Reference REF-70634-09-03-2020 (Minikontrata 2)
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 14-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Distributor of Medical Devices Group
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 16-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 598 800,00
  Data e lidhjes se kontrates 27-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje REF-70634-09-03-2020 (Minikontrata 2)
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 14 datë 1 Shkurt 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.