Open Procurement Albania

Minikontrata 1 - Kontratë në zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull -Loti 10 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Gemcitabine 1 gr Flakon

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Objekti i Tenderit Minikontrata 1 - Kontratë në zbatim të Marrëveshjes Kuadër me titull -Loti 10 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Gemcitabine 1 gr Flakon
Nr. Reference REF-62564-06-24-2020
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 25-06-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-07-2020
Data e mbajtjes se tenderit 21-07-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEGAPHARMA SHPK - ALBANIA NEW PHARM  SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 556 700,00
  Data e lidhjes se kontrates 22-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEGAPHARMA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEGAPHARMA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEGAPHARMA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEGAPHARMA SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBANIA NEW PHARM  SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBANIA NEW PHARM  SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBANIA NEW PHARM  SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBANIA NEW PHARM  SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë REF-62564-06-24-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 14 datë 1 Shkurt 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.