Open Procurement Albania

Blerje barna per terapine Anti Covid -19
Loti 5 Omeprazole 40 mg Flakon

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje barna per terapine Anti Covid -19
Loti 5 Omeprazole 40 mg Flakon
Nr. Reference REF-86100-02-05-2021
Vlera / Fondi Limit 33 725 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 04-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “Megapharm” sh.p.k
2. “Delta Pharma-AL” sh.p.k
3. “Evita” sh.p.k & “Albania New Farm” sh.p.k
4. “Florfarma” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEGAPHARMA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 358.5 leke per njesi
  Data e shpalljes se fituesit 18-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. “Florfarma” sh.p.k :

  Operatori Ekonomik “Florfarma” sh.p.k eshte skualifikuar per arsye se nuk ka patur asnje dokument dhe asnje oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEGAPHARMA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEGAPHARMA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEGAPHARMA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MEGAPHARMA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë REF-86100-02-05-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.