Open Procurement Albania

Blerje barna per terapine Anti Covid -19
Loti 11 Alprazolam 0.5 mg Tablete

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje barna per terapine Anti Covid -19
Loti 11 Alprazolam 0.5 mg Tablete
Nr. Reference REF-86115-02-05-2021
Vlera / Fondi Limit 14 412,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 04-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. “Pegasus” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Pegasus SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7.2 leke per njesi
  Data e shpalljes se fituesit 18-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 160,00
  Data e lidhjes se kontrates 09-04-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Pegasus SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Pegasus SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Pegasus SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Pegasus SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë REF-86115-02-05-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 42 datë 23 Mars 2021
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 66 datë 4 Maj 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.